DYNEX
GLOBAL
Akce: Půjčte si X9 jen za cenu spotřebáku

Akce: Půjčte si X9 jen za cenu spotřebáku

Akce: Půjčte si X9 jen za cenu spotřebáku
Zahájení: 27.2.2023

Vážení zákazníci,

nedávno jsme Vám představili přístroj X9 od společnosti Standard Biotools (dříve Fluidigm). Jedná se o platformu pro real-time PCR na mikrofluidním čipu. Cílem tohoto článku není vysvětlit princip této technologie (viz produktová stránka X9). Důležité ale je, že PCR na mikrofluidním čipu může usnadnit, urychlit a zlevnit PCR analýzu každému, kdo zpracovává alespoň 40 vzorků a testuje je na 20 a více parametrů. Typickými příklady mohou být studie v oblasti genové exprese, farmakogenomiky, onkologie, detekce patogenů, či genotypizování, pro které je přístroj X9 jak dělaný.

Dynex zavádí novou službu - zápůjčku přístroje X9 pouze za cenu spotřebovaných mikrofluidních čipů a mikrofluidních reagencií.

●  Přístroj využívá pouze nanolitrové objemy, čímž výrazně snižuje náklady na reakci, ať už je to spotřeba vzorku nebo Vašeho mastermixu.

●  V rámci jednoho běhu lze získat do 3 hodin bezkonkurenční množství dat (až 9 216 PCR reakcí), jejichž získání by pomocí konvenčních metod  zabralo dny až týdny.

Využijte nyní výhod mikrofluidní technologie bez nutnosti pořizovat přístroj!

Kontaktujte nás a naplánujme Váš experiment.

 
Váš tým Dynex

Dynex Dynex