DYNEX
GLOBAL

Kariéra v DYNEX

Asistentka pro veřejné zakázky

Jsme česká společnost dodávající širokou škálu produktů a služeb v oblasti laboratorních zařízení a diagnostik od renomovaných firem v oboru. Od roku 2004 jsme se zaměřili také na vývoj vlastních diagnostických přístrojů a reagencií a nyní je dodáváme již do více jak 50 zemí světa. Přestěhováním se do nového sídla jsme získali k přátelskému pracovnímu kolektivu i příjemné a komfortní pracovní prostředí. Chápeme, že naším cílem nesmí být jen spokojený zákazník, ale i spokojený kolega, protože víme, že spokojení lidé tvoří skvělé produkty a věrné zákazníky.


Co
 bude náplní Vaší práce

  • Vyhledávání veřejných zakázek a výběrových řízení, jejich evidence
  • Zajištění podkladů a dokumentů pro sestavení nabídky, komunikace se zadavateli
  • Vyhotovení a podání nabídky, koordinace s ostatními účastníky zpracovávání nabídek (právní oddělení, administrativa, obchodní týmy, servis)
  • Návazné činnosti s podanou nabídkou – komunikace v rámci objasnění nabídky, dodání originálů kvalifikace po vyhodnocení, zajištění podpisu smluv a předání do systému spol. DYNEX k expedici
  • Zajištění grafiky, tisku a distribuce firemního časopisu
  • Zajištění výběru a realizace objednávek veškerých propagačních předmětů a dárků, včetně vánočních, a zajištění řádné evidence a správy skladu reklamních předmětů

 

Více

Programátor HCL Notes

Do naší společnosti s dlouholetou tradicí v oblasti laboratorních zařízení a diagnostiky hledáme programátora HCL Notes. Jsme česká výrobní společnost a pracujeme pro mikrobiologické, molekulárně-biologické, imunologické laboratoře a vědecko-výzkumná pracoviště. Poskytujeme servis k přístrojům a diagnostickým kitům od více jak 20 renomovaných zahraničních firem. Nabízíme Vám možnost zapojit se do zajímavých a různorodých projektů v oblasti rozvoje interních aplikací.

 

Více
Dynex Dynex