CZ
E-shop
DYNEX
GLOBAL

Kariéra v DYNEX

Back Office – kolegyně do milého týmu na částečný úvazek

Jsme česká společnost dodávající širokou škálu produktů a služeb v oblasti laboratorních zařízení a diagnostik od renomovaných firem v oboru. Od roku 2004 jsme se zaměřili také na vývoj vlastních diagnostických přístrojů a reagencií a nyní je dodáváme již do více jak 50 zemí světa. Přestěhováním se do nového sídla jsme získali k přátelskému pracovnímu kolektivu i příjemné a komfortní pracovní prostředí. Chápeme, že naším cílem nesmí být jen spokojený zákazník, ale i spokojený kolega, protože víme, že spokojení lidé tvoří skvělé produkty a věrné zákazníky.

 

Co oceníme a co by Vás mohlo bavit:

Provoz kanceláře

  • Kontrola firemního e-mailu (pošta ze zahraničí a přeposílání odpovědným osobám), zvedání a vyřizování telefonních hovorů, objednávky vizitek apod.
  • Organizace, pomoc, servis při firemních akcích pro zákazníky i zaměstnance
  • Zajištění ubytování a dopravy pro zákazníky i kolegy
  • Obecný provoz kanceláře včetně občasné asistence jednatelce společnosti

 
Podpora obchodních zástupců a aplikačních specialistů 

  • Zajišťování dokumentace prodávaných produktů z portfolia dodavatelů
  • Příprava podkladů pro semináře, konference, výstavy
  • Organizace a zápis z porad

 

Více

Servisní technik

Jsme česká společnost dodávající širokou škálu produktů a služeb v oblasti laboratorních zařízení a diagnostiky pro mikrobiologické, molekulárně-biologické, imunologické laboratoře, transfuzní služby, vědecko-výzkumná pracoviště. Dodáváme a poskytujeme servis k přístrojům a diagnostickým kitům od více jak 20 renomovaných zahraničních firem. Chápeme, že naším cílem nesmí být jen spokojený zákazník, ale i spokojený kolega, protože víme, že spokojení lidé tvoří skvělé produkty i služby a věrné zákazníky.

 

Hledáme příjemného a duchem mladého člověka, který má pochopení pro zákazníky, je fanouškem techniky a nejlépe i programování a baví ho zjišťovat, jak věci fungují a neskončí tím, že je jen rozebere.

 
Co by Vás mělo zajímat

  • hi-tech přístroje jak po HW, tak po jejich SW stránce – jsme dodavateli několika společností, které udávají směr ve svém oboru a komplexnost mikrobiologických a molekulárních přístrojů přirozeně stoupá
  • seberozvoj a vzdělávání, jak u nás na centrále, tak i v zahraničí u našich dodavatelů
  • cestování – Váš region bude převážně Morava, ale když se stanete odborníkem na konkrétní přístroje, tak občas zajedete pomoc kolegům i mimo Vaši oblast

 

Více
Dynex Dynex