DYNEX
GLOBAL
Spolupráce se společností Fluidigm

Spolupráce se společností Fluidigm

Spolupráce se společností Fluidigm
1.8.2017

Vážení zákazníci,

stali jsme se hrdými partnery významného zahraničního výrobce, společnosti Fluidigm Ltd.

Společnost Fluidigm nabízí především unikátní přístroje založené na principu mikrofluidních systémů. V portfoliu naleznete přístroje Biomark pro velkokapacitní a úspornou analýzu genové exprese, Juno pro genotypování a přípravu amplikonových NGS knihoven a C1 pro single-cell expresní analýzy a přípravu genomových či transkriptomových NGS knihoven. Přístrojem, jež z produktové řady vybočuje, je hmotnostní cytometr Helios , který umožňuje detekci až 50 různých antigenů v rámci jediné buňky.

Podrobnosti můžete najít na stránkách http://www.fluidigm.com/

Zároveň Vás chceme informovat, že od 1. dubna 2017 společnost DYNEX TECHNOLOGIES, spol. s r.o. přebrala distribuci všech produktů firmy Fluidigm Ltd. pro Českou a Slovenskou republiku , a tím bylo ukončeno obchodní zastoupení bývalého distributora. Bližší informace k produktům a přístrojům Fluidigm Vám rádi poskytneme na adrese office@dynex.cz nebo telefonicky na +420 220 303 600.

Těšíme se na vzájemnou spolupráci a pevně věříme, že budeme v úzkém kontaktu. Naší snahou je přinášet Vám, i díky partnerství se společností Fluidigm, nejlepší možnou nabídku produktů a poskytovat odbornou technickou a servisní podporu.

Dynex Dynex