English version Kde nás najdete - CZ a SK E-shop
Mapa stránek Vyhledávání:

PRODUKTY     
QIAGEN
DIAGNOSTIKA
PŘÍSTROJE
SPOTŘEBNÍ MATERIÁL
Úvodní stránka / Virové hepatitidy

Virové hepatitidy

ELISA soupravy pro detekci markerů hepatitidy A, B a C.

HEPAVASE A-96 je rychlý test pro kvalitativní detekci přítomnosti protilátek proti viru hepatitidy A (anti-HAV) ve vzorku séra nebo plazmy. Je to kompetitivní ELISA používající HAV antigen fixovaný v mikrotitračních jamkách a konjugát tvořený myší monoklonální anti-HAV a křenovou peroxidázou.

 

HEPAVASE MA-96 je rychlý test pro kvalitativní detekci přítomnosti IgM protilátek proti viru hepatitidy A (anti-HAV IgM) ve vzorku séra nebo plazmy. Je to „IgM capture“ ELISA používající anti-human IgM fixované v mikrotitračních jamkách, HAV Ag a konjugát tvořený anti-HAV a křenovou peroxidázou.

 

SURASE B-96 / 480 je rychlý test pro kvalitativní detekci přítomnosti povrchového antigenu viru hepatitidy B (HBsAg) ve vzorku séra nebo plazmy. Je to ELISA na principu „sendviče“ používající monoklonální myší anti-HBs fixované v mikrotitračních jamkách a konjugát tvořený polyklonální anti-HBs z morčat a křenovou peroxidázou.

 

ANTISURASE B-96 je rychlý test pro kvalitativní detekci přítomnosti protilátek proti povrchovému antigenu viru hepatitidy B (anti-HBs) ve vzorku séra nebo plazmy. Je to ELISA na principu „sendviče“ používající HBsAg fixovaný v mikrotitračních jamkách a konjugát tvořený HBsAg a křenovou peroxidázou.

 

EASE BN-96 je kombinovaný rychlý test pro kvalitativní detekci přítomnosti „envelope“ antigenu viru hepatitidy B (HBeAg) a protilátek (anti-HBe) ve vzorku séra nebo plazmy. K detekci HBeAg slouží ELISA na principu „sendviče“ používající anti-HBe fixované v mikrotitračních jamkách a konjugát tvořený anti-HBe a křenovou peroxidázou. Pro detekci anti-HBe je využito „principu neutralizace“. Vzorek s „anti-HBe neutralizačním pufrem“ obsahujícím HBeAg je inkubován v mikrotitračních jamkách s fixovanými anti-HBe. HBeAg z neutralizačního pufru je vyvazován anti-HBe přítomnými ve vzorku. Čím více je anti-HBe ve vzorku, tím méně HBeAg se naváže na anti-HBe na povrchu jamek a tím je výsledná OD nižší.

 

ANTICORASE B-96 je rychlý test pro kvalitativní detekci přítomnosti protilátek proti jádrovému antigenu viru hepatitidy B (anti-HBc) ve vzorku séra nebo plazmy. Je to kompetitivní ELISA používající HBcAg fixovaný v mikrotitračních jamkách a konjugát tvořený lidskou anti-HBc a křenovou peroxidázou.

 

ANTICORASE MB-96 je rychlý test pro kvalitativní detekci přítomnosti IgM protilátek proti jádrovému antigenu viru hepatitidy B (anti-HBc IgM) ve vzorku séra nebo plazmy. Je to „IgM capture“ ELISA používající anti-human IgM fixované v mikrotitračních jamkách, HBcAg a konjugát tvořený anti-HBc a křenovou peroxidázou.

 

NANBASE C-96 je rychlý test pro kvalitativní detekci přítomnosti protilátek proti viru hepatitidy C (anti-HCV) ve vzorku séra nebo plazmy. Je to ELISA používající HCV antigen fixovaný v mikrotitračních jamkách a konjugát tvořený kozí anti-human-IgG a křenovou peroxidázou.

 

 

     Web realizoval OCTOPUS
© DYNEX. Všechna práva vyhrazena. DYNEX - office(zavináč)dynex.cz RSS