English version Kde nás najdete - CZ a SK E-shop
Mapa stránek Vyhledávání:

PRODUKTY     
QIAGEN
DIAGNOSTIKA
PŘÍSTROJE
SPOTŘEBNÍ MATERIÁL
Úvodní stránka / Prodejní akce

Prodejní akce

Přehled aktuálních prodejních akcíAkční nabídka Finnpipette F1 "3+1 zdarma"

Šetřete své ruce a pořiďte si ergonomické pipety v akci! Při koupi 4 pipet Finnpipette F1 dostanete tu nejlevnější ZDARMA. Více informací naleznete zde.
Platnost akce: do 30. 6. 2017


Vzorek spreje Termi-DNA-Tor zdarma

Termi-DNA-Tor je sprej pro dekontaminaci povrchů vhodný zejména pro molekulárně biologické a mikrobiologické laboratoře. Velmi účinně odstraňuje nukleové kyseliny (DNA i RNA), bakterie a plísně. Používá se pro čištění pracovních stolů, povrchů v laminárních boxech, pipet, PCR termocyklerů a dalšího laboratorního vybavení. Jedná se o rychleschnoucí aerosol bez nutnosti oplachu povrchů (cca do 3 minut bez reziduí). Prodává se v balení 450 ml s mechanickým rozprašovačem (kat. č. BIO-22 001, cena 770 Kč bez DPH, 932 Kč vč. DPH). Nechte si zaslat vzorek na vyzkoušení zdarma!


Roztočte to s Rotor-Gene Q v roce 2017!

Úspěšná akce „Roztočte to s Rotor-Gene Q“ opět zde! Po celý rok 2017 Vám poskytneme slevu 20 % na nákup nového nebo výměnu stávajícího vybavení pro real-time PCR cykleru Rotor-Gene Q.
Více detailů o přístroji naleznete zde zde .
Platnost akce: do 31. 12. 2017


AKCE Borrélie

DYNEX nabízí akci, která se vztahuje k diagnostice borreliózy. Vzhledem k rychlému nástupu jara po velmi mírné zimě očekáváme invazi aktivních klíšťat. Pro uživatele ELISA a WB souprav pro diagnostiku borreliózy zapůjčíme Dynablot-stolní přístroj na zpracování blotů nebo ELISA promývačku zdarma.


Výhodná cena kalibrací

Při koupi nové pipety Finnpipette Vám nabízíme 50% slevu na kalibraci.


     Web realizoval OCTOPUS
© DYNEX. Všechna práva vyhrazena. DYNEX - office(zavináč)dynex.cz RSS