English version Kde nás najdete - CZ a SK E-shop
Mapa stránek Vyhledávání:

PRODUKTY
QIAGEN
DIAGNOSTIKA
PŘÍSTROJE
SPOTŘEBNÍ MATERIÁL
Úvodní stránka / Kariéra

Kariéra

Společnost DYNEX je dodavatelem produktů a služeb v oblasti laboratorních zařízení a diagnostik v České republice. Zabývá především prodejem přístrojů a diagnostik pro mikrobiologické, molekulárně-biologické, imunologické laboratoře, transfuzní služby, vědecko-výzkumná pracoviště atd. Dodává a poskytuje servis k přístrojům a diagnostickým kitům od 15 zahraničních firem. Společnost se od roku 2004 zaměřila také na vývoj nových laboratorních diagnostických přístrojů a reagencií. Přestěhováním do nového sídla získala naše společnost ke vstřícnému a přátelskému pracovnímu kolektivu i příjemné a komfortní pracovní prostředí. Mezi benefity, které nabízíme, patří stravenky, kurzy angličtiny, masáže v prostorách firmy, obědy za dotované ceny atd…

Koho hledáme a co Vás čeká:
Servis laboratorních přístrojů

Servis laboratorních přístrojů -

Hledáme příjemného a duchem mladého člověka, který má pochopení pro zákazníky, je fanouškem techniky a baví ji/ho zjišťovat jak věci fungují a neskončí tím, že je rozebere.

A k tomu budete potřebovat

  • Zkušenosti s elektronikou a to anologovou i digitální
  • Odborné zkušenosti s PC (základní opravy,programování,znalost sítí)
  • Manuální zručnost (jedná se i o mechanické opravy)
  • Dobrou znalost Anglického jazyka (většina servisní dokumentace v tomto jazyce)
  • Řidiče oprávnění skupiny B

Výhodou pokud budete umět

  • VŠ elektrotechnického zaměření
  • Programování

Jaké znalosti a dovednosti by jste měli mít

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Dobré chápání principů elektroniky
  • Základní praxe
  • Zájem o obor

Co vám můžeme nabídnout

  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Možnosti benefitů (viz hlavička inzerátu), které budou i nadále přibývat
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Uvolněná firemní atmosféra a pracovní kolektiv
  • Spousta dalších benefitů

Tomáš Hanzlík  thanzlik@dynex.cz, tel:220303633

     Web realizoval OCTOPUS