English version Kde nás najdete - CZ a SK E-shop
Mapa stránek Vyhledávání:

PRODUKTY     
QIAGEN
DIAGNOSTIKA
PŘÍSTROJE
SPOTŘEBNÍ MATERIÁL
Úvodní stránka / Infekční serologie / Digene

Digene

Soupravy firmy Digene jsou určeny k přímé detekci, případně kvantifikaci DNA ze vzorku. Reakce je založena na hybridizaci a chemiluminiscenční detekci s amplifikací výstupního signálu.

Testy vycházejí z unikátní patentované Hybrid Capture (HC) System technologie. První generace souprav používá pro reakci zkumavkový formát, druhá generace pracuje na formátu 96-jamkových mikrotitračních destiček.

Testy založené na technologii HC jsou rychlé, flexibilní, nenáročné na provedení, dostatečně citlivé, ideální pro využití při rutinní detekci DNA v diagnostice infekčních onemocnění.

Testy lze provádět ve všech běžných laboratořích se základně proškoleným personálem, viz. přístrojové vybaveníSoupravy obsahují všechny reagencie potřebné k provedení testu. V současné době jsou na našem trhu dostupné následující soupravy:
Druhá generace souprav (mikrotitrační destičky)

HC2 HPV DNA Test

Souprava pro detekci a identifikaci lidských papillomavirů nízkého nebo středního a vysokého rizika vzniku karcinomu děložního hrdla z výtěrů z cervixu, biopsie a cytologie v tekutém médiu (HPV6, 11, 42, 43, 44; 16, 18, 31, 33, 35, 39, 45, 51, 52, 56, 58, 59, 68)

 

HC2 HR HPV DNA Test

Souprava pro detekci a identifikaci lidských papillomavirů  vysokého rizika vzniku karcinomu děložního hrdla z výtěrů z cervixu, biopsie a cytologie v tekutém médiu  (16, 18, 31, 33, 35, 39, 45, 51, 52, 56, 58, 59, 68)

 

HC2 CT DNA Test

Souprava pro detekci DNA Chlamydia trachomatis z urogenitálních výtěrů 

HC2 GC DNA Test

Souprava pro detekci DNA Neisseria gonorrhoeae z urogenitálních výtěrů 

HC2 CT/GC DNA Test

Souprava pro detekci DNA Chlamydia trachomatis a/nebo Neisseria gonorrhoeae z urogenitálních výtěrů

 

Bližší informace získáte na stránkách http://www.digene.com, www.thehpvtest.com/

V případě dalších dotazů kontaktujte, prosím: MVDr. Jitka Musilová jmusilova(zavináč)dynex.cz


Další soupravy pro hybridizaci DNA, PCR a další molekulárně biologickou diagnostiku naleznete v sekci Molekulární biologie

     Web realizoval OCTOPUS
© DYNEX. Všechna práva vyhrazena. DYNEX - office(zavináč)dynex.cz RSS